O nas

Osiedle Lipowe to atrakcyjnie położony zespół mieszkań znajdujący się w otoczeniu Jeziora Lipiańskiego i Wądół, gdzie znajdziemy plaże, mola i przystań dla sprzętu pływającego. Wokół lasy, cisza, spokój z dala od miejskiego zgiełku. Najbliższe większe miasta to Szczecin i Gorzów (ok. 60 km), mniejsze Barlinek, Pyrzyce i Choszczno.

Inwestycją w mieszkanie czy dom w Lipianach gwarantujesz sobie miejsce spokojnego wypoczynku, a w każdej chwili możesz zorganizować sobie wypad nad morze.

Koszt inwestycji niewiele większy od średniej klasy samochodu osobowego lub campera. Gwarantujemy niewielkie koszty utrzymania. Jest możliwość wynajmu przez nas lokalu na czas określony. Wtedy Twoje koszty utrzymania zmniejszają się do zera, a Ty jeszcze zarobisz.

Oferta szczegółowa.

Domki w zabudowie szeregowej, dwupoziomowe z garażem, ogródkiem, tarasem zewnętrznym. Mieszkania z tarasem o różnym metrażu, dla każdej rodziny.

Na osiedlu oferujemy plac zabaw dla dzieci. Osiedle zamknięte, monitorowane, bezpieczne, dużo zieleni i przestrzeni.

Porównaj koszty zakupu mieszkania lub apartamentu nad morzem. To trzykrotnie wyższy koszt.

Osiedle Lipowe w Lipianach to miejsce z dostępem do infrastrutury sportowej, boisk, kortów, hali sportowej, ścieżki rowerowej. Mały ruch samochodów na drogach, brak korków. Dużo atrakcji realizowanych przez działaczy sportowych i lokalne władze gminy. Mniejsze mieszkania doskonałe dla emerytów, blisko osiedla dyskont spożywczy, piękny kościół i szkoła.

 

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą.